חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גל ליטוש: חידוש הפרקט של האודיטוריום במלון קלאב הוטל אילת

על מנת להגיע לחידוש הפרקט המושלם, נדרש שירות של חברה בעלת ניסיון ומומחיות רבה בתחום. במאמר זה נציג את החידוש שעשינו לפרקט באודיטוריום במלון קלאב הוטל באילת – חידוש פרקט עץ גושני בן 25 שנה.

הפרקט באודיטוריום של מלון קלאב הוטל אילת הותקן על ידי חברה איטלקית בשנת 1995. הפרקט עצמו היה עשוי מעץ גושני בעובי של 18 מ"מ ומעולם לא חודש – לאורך השנים צבר הפרקט פגמים רבים. לאחר פנייה אלינו מחברת 'שטיחי אלפא גמא בע"מ' לביצוע פרויקט לחידוש הפרקט, ביצענו הערכה של הנזקים והחלטנו מה תהיה שיטת הפעולה וכיצד לחדשו בצורה הטובה ביותר, באמצעות חומרים איכותיים ובעזרת טכנולוגיית הליטוש המתקדמת ביותר.

מראה הפרקט כפי שקיבלנו אותו לחידוש:

בגלל שהפרקט לא לוטש במשך 25 שנה לא הייתה בעיה מבחינת ליטוש, בגלל שהפרקט נותר בעובי המקורי שלו. על ידי ליטוש  בשיטת ה- PST ושימוש במכונות HUMMEL, TRIO ו- FLIP, מבית LAGLER הגרמנית, ובניירות גרעין 40, 60 ו-80, הצלחנו לחסוך ללקוח את העלויות הגבוהות הכרוכות בהתקנת פרקט חדש. ליטשנו את הפרקט תחילה בליטוש גס ולאחר מכן יצרנו שפכטל מאבק הליטוש ושרף מיוחד, באמצעותו מילינו את החריצים, מה ששמר על אחידות המראה. לאחר מילוי החריצים ביצענו ליטוש בינוני ועדין.

עם סיום עבודת הליטוש, בוצעו שיוף ויושמו 3 שכבות לכה. שכבה אחת של ExoBloc ושתי שכבות לכה על בסיס מים (נטולת ריח) של 2K PU – כל החומרים שנעשה בהם שימוש הם מבית חברת Berger-Seidle הגרמנית.

כך נראה הפרקט לאחר שחידשנו אותו:

העבודה שלנו מבוצעת בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובצורה אקולוגית, כל אבק השיוף נאסף לתוך שקי איסוף, באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של LAGLER, כפי שניתן לראות בתמונה. באמצעות העבודה המקצועית שלנו אין צורך בלסגור את בית העסק – אבק השיוף אינו מתפזר באוויר והשימוש בחומרים נטולי ריח (כמו לכה על בסיס מים) אפשרו המשך פעילות רגילה בשאר חלקי המלון.

בחברת ‘גל ליטוש’ עובדים רק בעלי מקצוע עם הכשרה מקצועית ותקופת התמחות בחידוש פרקט ורצפות עץ. החברה עושה שימוש במכשור המתקדם ביותר ובחומרים האיכותיים ביותר לחידוש הפרקט, והיא בעלת ניסיון רב בתחום. רוצים להתייעץ איתנו? צרו קשר עוד היום ואנו נסייע לכם.

נגישות

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
הי, איך תרצה שנעזור?