חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גל ליטוש: חידוש פרקט במסעדת ראנץ' האוס במלון ישרוטל ים המלח

הפרקט היפהפה של מסעדת ראנץ' האוס, הממוקמת במלון ישרוטל ים המלח המפורסם, שהעניק אווירה נעימה וחמימה, ניזוק בצורה קשה! חברת 'גל ליטוש' קיבלה את הפרויקט וחידשה את הפרקט, במאמר זה נציג את שלבי העבודה.

בתחילת הפרויקט קיבלנו את הפרקט במסעדה במצב לא טוב. בשולחנות המסעדה נשארו בטעות ברגים בולטים על ידי המרכיב, ובעקבות גרירת השולחנות על ידי העובדים ממקום למקום, נוצרו חריצים עמוקים בפרקט שחדרו את ציפוי ההגנה. בנוסף, דרך החריצים נכנסו נוזלים אשר הובילו להשחרה של העץ.

מראה הפרקט כפי שקיבלנו אותו לחידוש:

את העבודה התחלנו בליטוש באמצעות מכונת HUMMEL העוצמתית מבית LAGLER הגרמנית, מכונת הליטוש הנמכרת בעולם. נעשה שימוש בסרט ליטוש בגרעין 60, באמצעותו הסרנו את שכבת העץ הפגומה. על מנת ללטש את ההיקפים והפינות עשינו שימוש במכונת ה-FLIP, גם היא מבית LAGLER.

לאחר שהורדנו את שכבת העץ הפגומה, השרוטה והרקובה, סיימנו באמצעות ליטוש TRIO של LAGLER, שמכינה בקלות וללא מאמץ את משטח הפרקט – בצורה מושלמת ללא שגיאות ליטוש. כל האבק שנוצר מליטוש הפרקט נשאב ונאסף לשק הייעודי בעזרת שאיבה אינטגרלית של המכונות.

תמונות מתהליך חידוש הפרקט:

לסיום מרחנו פריימר על בסיס Exobloc מבית Berger-Seidle, על מנת להעניק גוון חום יותר לעץ, ושתי שכבות לכה GreenStar עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר כיום – לכה דו רכיבית המסוגלת לעמוד בשחיקה רבה וכימיקלים, מעולה וייעודית לשימוש במקום עם תנועה רבה כמו מסעדת ראנץ' האוס.

כך נראה הפרקט לאחר שחידשנו אותו:

העבודה של חברת 'גל ליטוש' מבוצעת בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובצורה אקולוגית. כל אבק השיוף נאסף לתוך שקי איסוף ייעודיים, באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של חברת LAGLER הגרמנית. באמצעות העבודה המקצועית שלנו אין צורך בלסגור את בית העסק – אבק השיוף אינו מתפזר באוויר והשימוש בחומרים נטולי ריח (כמו לכה על בסיס מים) מאפשר חזרה לשגרה מיד עם תום העבודה.

מעוניינים בפרטים נוספים? הצעת מחיר לחידוש הפרקט בבית העסק או במשרד? צרו קשר עוד היום עם המומחים של חברת 'גל ליטוש' ואנחנו ניתן לכם יעוץ והערכת מחיר.

נגישות

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
הי, איך תרצה שנעזור?