חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
גל ליטוש: שיטת ה-PST של LÄGLER משנה את עולם הליטוש

גל ליטוש: שיטת ה-PST של LÄGLER משנה את עולם הליטוש

חברת LÄGLER הגרמנית, היצרנית המובילה בעולם למכונות ליטוש וחידוש של רצפות עץ ופרקט, פיתחה לפני כעשור את שיטת Premium Sanding Technology – PST, אשר חוללה מהפכה בעולם הליטוש. המטרה של השיטה היא להשיג את הליטוש המושלם, במינימום זמן ומינימום מאמץ פיזי תוך שמירה על ניקיון סביבתי מירבי!

בעלי המקצוע בכל העולם מודעים ליתרונות הרבים של המכונות של LÄGLER, ובעיקר של המכונות HUMMEL (מכונות הליטוש הנמכרת בעולם), TRIO (מכונה לליטוש המושלם, בעלת שלוש דיסקיות) ומכונת FLIP (לליטוש פינות וקצוות). לצד פיתוח המכשירים היעילים בעולם, החברה הגרמנית גם מעבירה הכשרות במטה שלה בגרמניה.

עד כה מעל ל-4000 בעלי מקצוע ברחבי העולם קיבלו את הכשרת ה-PST. גם אצלנו בישראל, אפשר להשתתף כאן באותה הדרכת ה-PST, אך בשלב זה ללא התעודה.

יעילות מקסימלית עבור בעלי מקצוע

בעבר, מתקינים ובעלי מקצוע בתחום הליטוש התקשו להחליט על סדר העבודה, באיזה מכונות להשתמש, מתי לסיים את הליטוש ובאיזה דרך, באילו ניירות ליטוש להשתמש וכו'. התוצאה הייתה משטחים לא אחידים, שגיאות בליטוש (אותן רואים רק לאחר יישום של הגימור, כלומר העבודה שנעשתה הייתה לחינם), בזבוז זמן יקר ומאמץ פיזי רב.

על מנת להכניס סדר לעבודה, לשפר את היעילות ולהעלות את רמת הסיפוק של הלקוח, פיתחה LÄGLER את שיטת ה-PST, וזאת לאחר שנים של קבלת מידע שזרם אליה מאלפי בעלי מקצוע ברחבי העולם. שיטת ה-PST כוללת שימוש בשלוש מכונות בלבד: HUMMEL, TRIO, FLIP.

אחוז הזמן המוקדש לכל סוג ליטוש – PST לעומת שיטות ליטוש מסורתיות:

שיטות ליטוש מקצועיות

שיטת ה-PST היא שיטה קבועה מראש, היא מסייעת לבעל המקצוע לגשת לעבודה כאשר הוא יודע את סדר הפעולות, אשר נשאר קבוע. את העבודה עצמה ניתן לבצע יחסית בקלות, לעומת שיטות מסורתיות, וזאת הודות למכשירים המתקדמים של LÄGLER.

כל בעל מקצוע בתחום יודע כי טעויות בליטוש רואים רק לאחר שמורחים את הגימור (שמן/לכה), ובשלב זה כבר לא ניתן לתקן את השגיאה – אפילו אם היא רק באזור קטן של המשטח. לעתים אף נדרש בעל המקצוע לחדש את המשטח כולו פעם נוספת, מה שמוביל להוצאות רבות ויכול לגרום לנזקים של עשרות אלפי שקלים!

באמצעות שיטה זו, שגיאות הליטוש מצומצמות כמעט ל-0, השיטה בטוחה ומורידה את הסיכוי לטעויות באופן דרמטי. עובדה זו מעניקה לבעלי מקצוע העושים שימוש בשיטה בטחון בעבודתם והופכת את חווית הליטוש למהנה ורווחית.

התוצאות הטובות ביותר עבור הלקוחות

בזכות השיטה החדשנית, בעלי מקצוע מעניקים שירות טוב ואיכותי יותר ללקוח, שבסופו של דבר זה הדבר החשוב ביותר. המכונות המתקדמות של LÄGLER אינן מייצרות אבק בזמן הליטוש, מה שהופך את כל התהליך לנקי מאוד ואקולוגי. בנוסף, תהליך הליטוש הפך לקצר הרבה יותר, מה שאומר שאפשר להשלים אותו מבלי לפגוע בפעילות של המשרד/בתי העסק. כלומר, לקוחות נהנים מליטוש מושלם במינימום זמן!

מעוניינים בפרטים נוספים, מידע על שיטת PST ומכונות LÄGLER? צרו קשר עוד היום עם המומחים של 'גל ליטוש'. אנו נספק מענה מקצועי ומהיר!

נגישות

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
הי, איך תרצה שנעזור?