חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חידוש רצפות דק

חידוש רצפות דק

רצפות דק העשויות מעץ, זקוקות לחידוש על מנת להחזיר את צבען הטבעי ולשמר את איכותן. קיימים סוגים שונים של עץ בהם עושים שימוש עבור רצפות דק, ולכן מומלץ לבדוק מהי תדירות הטיפול הנדרשת עבור סוגי העץ השונים. בנוסף, ישנם גורמים שונים המשפיעים על הצורך בתחזוקה כמו: מיקום הדק, נזקי רטיבות, חשיפה לשמש ועוד.

לרוב, ניתן לבצע את החידוש של הדק בעצמכם ולחסוך כסף על ידי השכרת מכונות ליטוש ורכישת שמן מיוחד לדק, באמצעותו תמשחו את העץ אחת לכמה חודשים על מנת לשמרו לזמן ארוך יותר. דק עץ איכותי יחזיק שנים רבות ובאמצעות פעולת החידוש, תוכלו ליהנות ממנו לאורך כל השנים האלו.

תהליך חידוש רצפות הדק

תהליך החידוש של רצפות הדק כולל בתוכו מספר שלבים:

  • תחילה, נבצע בדיקה של מצב הדק ונתקן לקויות כמו: לוחות פגומים, לוחות רופפים, שיקוע, חיזוק ברגים וכו'.
  • לאחר מכן, נבצע ליטוש ראשוני באמצעות מכונת הליטוש ®HUMMEL עם סרט ליטוש גס, ננקה את המשטח ונעבור עליו עם סרט ליטוש בינוני, ואחר כך עם סרט ליטוש עדין.
  • את ההיקפים נלטש באמצעות מכונת ®FLIP, באותו הסדר (ליטוש גס, בינוני ואז עדין).
  • לאחר ניקוי יסודי ושאיבת אבק מן המשטח, נמרח שכבה של שמן מיוחד המיועד לדק הנקרא OUTDOOROIL. שמן זה נועד למשטחי עץ חיוניים ומסייע בהגנה על הדק, תחזוקתו ושימור על היופי. השמן מורכב על בסיס שמנים טבעיים ואין בו כימיקלים שעלולים לפגוע בדק, בשונה משמנים זולים יותר.
  • ביום שלמחרת נמרח שכבת שמן שנייה וזהו סוף תהליך חידוש הדק.

עשו זאת בעצמכם: שירות השכרת מכונות ומכירת שמן - לחידוש דק

בשונה מחידוש וליטוש פרקט ורצפות עץ בחללים פנימיים, אשר חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע מיומנים בו אין מקום לטעויות, חידוש הדק הרבה יותר "סלחני". לכן בחברת 'גל ליטוש' אנו מציעים גם שירות של השכרת מכונות ומכירת החומרים הדרושים לחידוש הדק. כמו כן, אנו נספק הדרכה עבור לקוחות המעוניינים לחדש את הדק בכוחות עצמם.

אם הנכם מעוניינים לחדש את הדק שלכם, או זקוקים לסיוע לגבי כל נושא הקשור לליטוש וחידוש של רצפות עץ ופרקט, צרו קשר עוד היום עם הצוות המקצועי והאדיב של 'גל ליטוש' ואנו נסייע לכם בכל דרך בה תבחרו!

נגישות

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
הי, איך תרצה שנעזור?