חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מדיניות החזרה

הודעת ביטול עסקה באתר ניתן למסור באחת הדרכים הבאות:

בקישור ייעודי: https://litush-parket.co.il/cancel/
בדוא”ל: info@litush-parket.co.il
054-8991102 WhatsApp
במשרדי החברה מגשימים 20 פתח תקווה  4934829
כתובת למשלוח דואר רשום: גל ליטוש רצפות עץ בע”מ  מגשימים 20 פתח תקווה, מיקוד: 4934829

תנאי ביטול עסקה באתר:
א. ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם.
ב. הודעת ביטול ניתן למסור, במייל info@litush-parket.co.il, בדואר רשום לידי: גל ליטוש רצפות עץ בע”מ  מגשימים 20 פתח תקווה, מיקוד: 4934829
במשרדנו בפתח תקווה או דרך הקישור הייעודי : https://litush-parket.co.il/cancel/, בהודעת הביטול בע״פ או בכתב יש לציין את שם ומספר הזהות של הצרכן.
ג. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור של 5% או 100 ש”ח לפי הנמוך ביניהם. המוצר יוחזר על חשבון הצרכן.
ד. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, והמוצר יוחזר לבית העסק על חשבון החברה.
ה. המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי באריזתו המקורית .
ו. לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר.
ז. החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת הזיכוי שמסר העסק לחברת האשראי.
ח. סייגים לזכות ביטול: לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים פסידים, מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן וכן מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.
ט. בעסקת מכר מרחוק שנערכה עם צרכן שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בתוך ארבעה חודשים מיום עשייתה, מיום קבלת הנכס או מיום קבלת המסמך הגילוי לפי המאוחר, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין העוסק לצרכן, ובכלל זה שיחה באמצעות תקשורת אלקטרונית.

נגישות
הי, איך תרצה שנעזור?