חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מי אנחנו

חברת 'גל ליטוש' הוקמה בשנת 1995 על ידי גל גבאי, כחברה להתקנת רצפות פרקט עץ אמיתי, אשר התחיל לצבור פופולריות באותה תקופה. בהקמת החברה, גל שם לו כמטרה לספק מוצר איכותי ועמיד ללקוח, שישמש אותו במשך עשרות שנים ללא צורך בפירוק והחלפה.

עם השנים, עלתה הפופולאריות של רצפות עץ ופרקט, ולקוחות רבים פנו לחברה על מנת לחדש ולרענן את הפרקט. בעקבות הפניות הרבות החלה החברה להתמקד בתחום הליטוש, חידוש ותחזוקה של רצפות מעץ. בשנת 2007 רכשה החברה את המכשור המתקדם ביותר לחידוש רצפות עץ, הצוות עבר הכשרה ייעודית בגרמניה, וחברת 'גל ליטוש' הפכה לחברה הראשונה והמובילה בישראל העוסקת באופן אקסקלוסיבי בתחום חידוש רצפות עץ ופרקט.

בשנת 2011 החלה חברת 'גל ליטוש' לשתף פעולה עם היצרן הגרמני 'Lagler', היצרן המוביל בגרמניה למכונות ליטוש וחידוש של רצפות עץ. החברה החלה לייבא מכונות מתקדמות לבעלי מלאכה בתחום, ולמכור אותן למתקיני פרקט. לצורך תהליכי ההכשרה וההדרכה הקימה החברה משטח אימון מיוחד.

בשנת 2016 החלה חברת 'גל ליטוש' בשיתוף פעולה עם היצרן הגרמני 'Berger-Seidle', המוביל בייצור, שמנים, לכות וחומרי תחזוקה של פרקט ורצפות עץ. בעקבות שיתוף הפעולה, הצליחה חברת 'גל ליטוש' לשלב בין האיכות הגבוהה ביותר של חומרים, מכשור מתקדם והכשרות מתקדמות בתחום חידוש הפרקט וליצור מוצר איכותי ושירות מעולה ללקוח.

לטובת לקוחותיה, מאמצת חברת 'גל' ליטוש' את החידושים הטכנולוגיים בתחום ומתעדכנת ללא הרף, החל משיטות העבודה המתקדמות ביותר, ועד לציוד החדיש והמתקדם, זאת על מנת להעניק את השירות הטוב ביותר ללקוח. החברה דוגלת באיכות בלתי מתפשרת בכל שלבי התהליך, משלב הייעוץ ללקוח ועד המוצר הסופי. בחברה מאמינים ביעילות וחיסכון ללקוח ככל שניתן. תהליך החידוש חסכוני יותר ומהיר יותר מהזמן הדרוש להחלפת הפרקט, ובפחות נזק סביבתי.

העובדים הם הנכס היקר ביותר של חברת 'גל ליטוש' וישנה השקעה גדולה בצוות ובהכשרתו. הצוות המקצועי של החברה עובד לפי כל כללי הבטיחות בעבודה ומועסק לפי חוק שעות עבודה ומנוחה. עובדי החברה עוברים קורסים מקצועיים והכשרות, מקיפות בהן הם לומדים לעומק כל מה שנחוץ על מנת להעניק את השירות המקצועי ביותר ללקוח. בנוסף, עובדים חדשים מצוותים לעובדים ותיקים בתהליך של חפיפה מקצועית ומקיפה.

שיתופי הפעולה, ערכים, הכשרות מקיפות והשקעה בצוות העובדים, הופכים את חברת 'גל ליטוש' לחברה המובילה ביותר בתחום ליטוש וחידוש רצפות העץ, בנוסף להיותה החברה המנוסה והוותיקה ביותר בתחום. באמצעות כלים אלו מצליחה 'גל ליטוש' להישאר "בחוד החנית" של התחום לאורך שנים. לחברה ניסיון מוכח ועצום של עשרות אלפי מטרים של חידוש רצפות עץ במוסדות עסקיים ומוסדיים כמו: מלון כרמים, אחוזת יערות הכרמל, רויאל ביץ' אילת, הבימה, היכל התרבות, לשכת ראש הממשלה, בית הנשיא, הכנסייה המורמונית ועוד.

חברת 'גל ליטוש' היא החברה הוותיקה והמובילה בתחום לחידוש, ליטוש ותחזוקה של רצפות עץ ופרקט. צרו קשר עם הצוות המקצועי והאדיב שלנו כבר היום, לקבלת הצעה מותאמת אישית בשבילכם!

sidePics
נגישות

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
הי, איך תרצה שנעזור?