חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פרויקט: ניסיון חידוש פרקט שנכשל – ליטוש וגימור מחדש

גם כאשר מצב הפרקט אינו טוב, בין אם זה נזקי הזמן, רשלנות של בעלי מקצוע ללא הכשרה או נזק, תמיד שווה להתייעץ עם חברה מקצועית, בעלת ניסיון מוכח בתחום הליטוש . במקרה הזה נביא דוגמה לפרקט שחידשנו, לאחר שנגרמו לו נזקים כתוצאה מתהליך עבודה לא מקצועי.

הלקוח ביקש לחדש פרקט מסוג אגוז ולשם כך יצר קשר עם חברה כלשהי שהסכימה לקבל את עבודת חידוש הפרקט. התוצאה הסופית: הפרקט מראה המון כתמים בהירים, קיים חוסר אחידות של הצבע ופגמים. כל זאת עקב שימוש בטכניקת ליטוש לקויה, ושימוש בחומרים שאינם מתאימים לסוג הפרקט.

מראה הפרקט כפי שקיבלנו אותו לחידוש:

כפי שניתן לראות, הפרקט איבד לגמרי מיופיו וכתמים לבנים ומחוספסים צצו על פני המשטח. הלקוח לא ויתר, עשה שיעורי בית ובסופו של דבר הגיע אלינו לחברת 'גל ליטוש'. בגלל המצב המורכב של הפרקט לא נותר הרבה מה ללטש. ביצענו הערכה של הנזקים והחלטנו מה תהיה שיטת הפעולה לחידוש הפרקט בצורה הטובה ביותר, באמצעות חומרים איכותיים וטכנולוגיית ליטוש מתקדמת.

היות והפרקט לוטש כבר מספר פעמים, היה חשש שנלטש דרך השכבה העליונה של האגוז ונחדור לשכבה שמתחתיו (מדובר בפרקט תלת שכבתי והשכבות מתחת לאגוז עשויות מעץ אורן לבן פשוט). במצב כזה הייתה נדרשת החלפה והרכבה מחדש של פרקט חדש, בעלות של 40-45 אלף ש"ח.

על ידי ליטוש  בשיטת ה- PST ושימוש במכונות HUMMEL, TRIO ו- FLIP, מבית LAGLER הגרמנית, ובניירות גרעין 80 ו- 100 (במקום 60,80 ו- 100) הצלחנו לחסוך ללקוח את העלויות הגבוהות הכרוכות בהתקנת פרקט חדש. ליטשנו את הפרקט בצורת שתי וערב, עד קבלת התוצאה הרצויה, ולאחר מכן יישמנו 3 שכבות לכה על בסיס שמן מסוג LT Export Extra, של חברת Berger-Seidle הגרמנית, עד קבלת גוון אחיד על פי בקשת הלקוח.

כך נראה הפרקט לאחר שחידשנו אותו:

בחברת 'גל ליטוש' עובדים רק בעלי מקצוע שעברו הכשרה ותקופת התמחות בתחום חידוש הפרקט ורצפות העץ. החברה עושה שימוש במכשור המתקדם ביותר ובחומרים האיכותיים ביותר לחידוש הפרקט, והיא בעלת ניסיון רב בתחום. רוצים להתייעץ? צרו קשר עוד היום והמומחים שלנו יסייעו לכם!

נגישות

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
הי, איך תרצה שנעזור?