קטלוג – מכונות ליטוש פרקט

4
Yes
None
1
1000000
חיפוש מוצרים
/%D7%A7%D7%98%D7%9C%D7%95%D7%92-%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%95%D7%A9-%D7%A4%D7%A8%D7%A7%D7%98/
Thumbnail

סוג המוצר

FLIP® מלטשת להיקפים ולפינות
FLIP® מלטשת להיקפים ולפינות Image

יעילות וחדשנות

FLIP® פירושו יעילות שיא בליטוש מושלם ונוח של הקצוות והפינות ללא מאמץ גופני.

המנוע של ה- FLIP מצויד בכוח יניקה שאוסף את האבק עד הגרגר האחרון! המשקל הקל הבלתי צפוי של ה – FLIP, הוא בזכות פלסטיק זכוכית מחוזק בסיבי פחמן המשמש את מעטפת המנוע, הידית והזרוע שמלטשת
כמו כל מכונות LÄGLER®, ה- FLIP® עוצב ותוכנן עד הפרט האחרון לעבודה ארגונומית עם תפעול ותחזוקה פשוטים

FLIP ® אושרה בתקן הגרמני  "מבחן אבק העץ" סימן איכות, מה שהופך אותה למלטשת קצוות ופינות היחידה בעולם לליטוש כמעט ללא אבק. וללא צרך בשואב אבק!

זמינה עם זרוע לפינות, זרוע מאריכה, ודיסק להקצעה
 

 

שימוש אידיאלי:
לליטוש קל, כמעט ללא מאמץ בקצוות ופינות של רצפות עץ ומדרגות

HUMMEL® מלטשת סרט
HUMMEL® מלטשת סרט Image

טכנולוגיה ייחודית

מכונת הליטוש HUMMEL® היא מלטשת רצפות העץ הידועה והנמכרת ביותר בעולם, עם אלפי דגמים בשימוש בכל רחבי הגלובוס. הטכנולוגיה ארוכת הטווח, משך החיים הארוך, איכות הליטוש המושלמת וכוח המכונה העצום, הפכו אותה למלטשת רצפות הפרקט מספר אחת בעולם ללא עוררין במשך עשרות שנים ועד היום. השילוב של תוף ליטוש אגרסיבי, אפשרות בחירת שלושה מצבי לחץ תוף הליטוש בפרקט, ומערכת של מתיחה וכיוון עצמי של סרט הליטוש בזמן העבודה, מבטיחים עבודה מהירה וליטוש איכותי ומדוייק.

בשנת 2019 HUMMEL ® סוגרת 50 שנה להמצאת הטכנולוגיה ואנחנו חוגגים את זה.הזמנת המכונה השנה, תקבל HUMMEL ® מצויד עם אור LED חזק שעושה את העבודה שלך אפילו יותר קלה.

 

שימוש אידיאלי:
ליטוש יעיל וחסכוני של רצפות פרקט או דק במשטחים קטנים וגדולים כאחד. 

PROFIT מכונת ליטוש סרט
PROFIT מכונת ליטוש סרט Image

תפעול ידידותי 

PROFIT הינה מלטשת הסרט המיועדת בדרך כלל להשכרה לחובבי DIY. המלטשת קלה, ידידותית ומובנת למשתמש. העיצוב המינימליסטי, התפעול הקל ואמינות המכשיר, הם הגורמים החשובים שמקלים על הבעלים להנחות את הלקוחות השוכרים ממנו את המכונה, על אופן השימוש במכונה וההגנה עליה מפני נזק.

על אף משקלה הנמוך יחסית, הפרופיט משיגה ביצועים מיטביים וגימור אטרקטיבי. העיצוב עומד בסטנדרטים מחמירים ביותר מבחינת בטיחות העבודה והחשיפה לאבק, דבר המבטיח למשתמשים חסרי ניסיון לחלוטין עבודה בטוחה וידידותית לסביבה העבודה. PROFIT מבוססת על טכנולוגיית התוף הצנטריפוגלי של LÄGLER®.

*למעונינים  בעסקי השכירות, אנו מציעים גם שירות של חוברות עם טיפים ליישום, חישובי עלויות ורווח לדוגמה, דוגמאות לחוזה שכירות, ואמצעי פרסום.

 
שימוש אידיאלי:
מושלם עבור חובבי DIY. לליטוש של שטחים קטנים וגדולים.

SINGLE - מכונת ליטוש דיסק יחיד
SINGLE - מכונת ליטוש דיסק יחיד Image

גמישה וקשוחה

מכונת ה SINGLE תוכננה ועוצבה עבור העבודות הקשות ביותר של ניקוי והסרת שאריות דבק ישן וכן למדה מיתפלסת (הכנת רצפת התשתית להתקנת פרקט חדש) לליטוש רצפות דק, לליטוש העדין ביותר בפרקט ובין שכבות הלכה, לניקוי פרקט, לפוליש או לשימון הפרקט.

מנוע אמין, חומרי שילדה איכותיים. ידית ארוכה ארגונומית ומתכווננת הידראולית. תכונות אלו, יחד עם שקע חיבור לצינור שואב אבק, הופכות את SINGLE למכונה שימושית כמעט לכל מטרה בענף הפרקט.

 

מאפיינים:

  • אמינה מאוד
  • כמעט ללא צורך בתחזוקה
  • חלקי חילוף זמינים
SUPERHUMMEL מלטשת לאולמות ספורט
SUPERHUMMEL מלטשת לאולמות ספורט Image

כוח עצום

ביצועים גבוהים בליטוש רצפות פרקט. 300 מ"מ רוחב תוף הליטוש מקנים ליטוש יעיל של שטחים גדולים במבני ציבור.

SUPERHUMMEL מייצגת איכות ליטוש גבוהה, בשילוב עם הספק שטח מקסימלי. את סרט הליטוש ניתן להחליף בתוך שניות. המתיחה והכיונון האוטומטי של סרט הליטוש מתבצעים ע"י מיתקן השומר על מתח נייר קל וקבוע בזמן הליטוש. איסוף האבק אופטימלי. תקן הבטיחות והעיצוב החסון הם כמובן הדבר החשוב.

 
 
שימוש אידיאלי:
לליטוש רב עוצמה של רצפות עץ דקים , פרקט באולמות ספורט, בשטחים ציבוריים גדולים ומרכזי התערוכה.

TRIO מכונת ליטוש שלוש דסקיות
TRIO מכונת ליטוש שלוש דסקיות Image

עוצמה רב תכליתית

TRIO מלטשת פרקט בעלת עוצמה ורב תכליתית.

מתאימה הן לליטוש יסודי והן לליטוש עדין כהכנה לגימור בלכה או בשמן וגם לליטוש ביניים בין שכבות הלכה.

המנוע החזק תוכנן בצורה אופטימלית עבור משימות ליטוש קשות ו/או עדינות. מערכת שאיבה מתקדמת המצוידת בחיישן האבק המשולב, ומסנן אוויר המעולה, מבטיחים עבודה כמעט ללא אבק. ריקון שקית האבק החד פעמית הוא גם ללא אבק.

מגיעה מהמפעל עם דסקיות ליטוש אוניברסליות, ומשקולת 8 ק"ג.

שימוש אידאלי:
מעולה לחידוש פרקט תלת/רב שכבתי ועץ מלא, לליטוש קל ברצפות בלויות או מוכתמות. לניקוי וליטוש עדין וגם לליטוש יבש ויישור של רצפות תשתית מבטון. מתאימה רק לעבודות יבשות.

חלקי חילוף זמינים

FLIP® מלטשת להיקפים ולפינות Image
FLIP® מלטשת להיקפים ולפינות
יעילות וחדשנות FLIP® פירושו יעילות שיא בליטוש מושלם ונוח של הקצוות והפינות ללא מאמץ גופני. ה?... Read More
HUMMEL® מלטשת סרט Image
HUMMEL® מלטשת סרט
טכנולוגיה ייחודית מכונת הליטוש HUMMEL® היא מלטשת רצפות העץ הידועה והנמכרת ביותר בעולם, עם אלפי דגמים בשימוש בכל רחבי הגלובוס. הט... Read More
PROFIT מכונת ליטוש סרט Image
PROFIT מכונת ליטוש סרט
תפעול ידידותי  PROFIT הינה מלטשת הסרט המיועדת בדרך כלל להשכרה לחובבי DIY. המלטשת קלה, ידידותית ומובנת למשתמש. העיצוב המינימליסטי, ... Read More
SINGLE - מכונת ליטוש דיסק יחיד Image
SINGLE - מכונת ליטוש דיסק יחיד
גמישה וקשוחה מכונת ה SINGLE תוכננה ועוצבה עבור העבודות הקשות ביותר של ניקוי והסרת שאריות דבק ישן וכן למדה מיתפלסת (הכנת רצפת ... Read More
SUPERHUMMEL מלטשת לאולמות ספורט Image
SUPERHUMMEL מלטשת לאולמות ספורט
כוח עצום ביצועים גבוהים בליטוש רצפות פרקט. 300 מ"מ רוחב תוף הליטוש מקנים ליטוש יעיל של שטחים גדולים במבני ציבור. SUPERHUMMEL מי... Read More
TRIO מכונת ליטוש שלוש דסקיות Image
TRIO מכונת ליטוש שלוש דסקיות
עוצמה רב תכליתית TRIO מלטשת פרקט בעלת עוצמה ורב תכליתית. מתאימה הן לליטוש יסודי והן לליטוש עדין כהכנה לגימור בלכה או בשמן וג... Read More