חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חידוש וליטוש רצפות עץ

שירותי יעוץ לטיפול ברצפות עץ

שירותי היעוץ שלנו הם המוצר המשתלם לבעלי רצפות פרקט, בין אתה בעלים של נכס פרטי, מסחרי חברה או עסק. היעוץ הנכון יכול לחסוך לך המון כסף, לפתור את הבעיה או להבין את הצרכים והטיפול המתאים עבור רצפת הפרקט שלך.

במהלך היעוץ שלנו, אנו נאפיין עבורך את סוג הטיפול היעיל ביותר לרצפת הפרקט שלך בהתאם למצבו. אילו סוגי גימור מתאימים לתדירות השימוש שלך ברצפה? האם נדרשת החלפה מקומית של לוחות פרקט? אנו גם נשקול את הכדאיות לכל טיפול כמובן, נשמע לצרכים ולהעדפות שלך ונתאים את הגימור לצרכיך או צרכי המעצב והאדריכל המדויקים המלווים אותך בפרויקט.

כדי לשמור על ערכן הרב של רצפת הפרקט שברשותם. חשוב תחילה לאפיין את סוג העבודה הנדרשת וסוג הטיפול המתאים. לכן צוות יועצי השירות שלנו הוא בעל הניסיון הרב ביותר בשירותי חידוש רצפות עץ בישראל והם ידעו לתת מענה מקצועי יעיל ומותאם אישית לצרכי הלקוח. אז אל תתלבט עוד, פשוט פנה אלינו כדי לקבל את הייעוץ המקצועי המשתלם לך.

 
 
 

כך נחדש את רצפות העץ שלכם:

 קיימים טיפולים שונים לחידוש רצפות הפרקט שלך שיכולים להחזירו ולשדרגו למראה הטוב (אפילו טוב יותר מיום הקניה) לעיתים יש להחליף מספר לוחות פרקט בודדים ולעיתים אין צרך בכך. אך במידה שלא כדאי לחדש את הפרקט הישן, למשל אם נפגע כולו מרטיבות בצורה בלתי הפיכה, יועץ השירות שלנו ימליץ לכם לפרק אותו על ידי בעל מקצוע ולהחליפו, 

את כל העבודה שלנו אנחנו מבצעים תוך שימוש בחומרים והציוד המתקדם בעולם, מתוצרת גרמניה. עם שלל תקנים בריאותיים בטיחותיים ומושלמים מבחינת אופטית ומראה מודרני.

לפני כל הפעולות האלה מומלץ להתייעץ עם אנשי המקצוע של גל ליטוש כדי לבחון איזה פתרון מתאים לרצפת העץ שלכם.

נגישות

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
הי, איך תרצה שנעזור?