חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

השכרת מלטשות לרצפות פרקט/דק

השכרת מכונות ליטוש וחידוש הפרקט או הדק בשיטת "עשה זאת בעצמך" (DIY)

אנו משכירים מכונות ליטוש לשימוש עצמי לאנשים פרטיים ולבעלי מקצוע. ניתן לבחור מתוך מבחר המכונות שברשותנו את המכונה המתאימה עבורכם (ראו בטבלה למטה) למספר ימים בהתאם לצורך.

בטבלה  ניתן לראות את מבחר המכונות שאנו מציעים לכם אל מול השימושים השונים:

מכונה / שימושים שיוף דק שיוף פרקט שיוף גס שיוף בינוני שיוף עדין מדרגות וקצוות שאיבת אבק מובנית קלות תפעול משטחים גדולים >100 מ"ר
HUMMEL" HUMMEL ⚠️ -- ⚠️
Profit PROFIT ⚠️ -- ⚠️
Flip FLIP ⚠️
trio TRIO -- ⚠️ --
Single SINGLE -- -- -- ⚠️

✓ מתאים לשימוש ⚠️ לשימוש מוגבל -- לא מתאים לשימוש

 חשוב להבהיר כי השכרת מכונות וחידוש דק או חידוש בשיטת עשה זאת בעצמך אינו מתאים לכל אחד ולא עבור כל משטח עץ. . אבל אם מדובר באדם שהחזיק בעבר מברגה חשמלית, או מכסחת דשא ועם קצת ידע טכני, שיוף וחידוש פרקט או דק, יכול להיות סהכ חוויה מהנה, חסכונית מאד ומלמדת לפעמים הבאות.

אז למה בעצם כדאי לשכור מכונות שיוף  ולחדש את רצפת העץ שלכם לבד? 

קודם כל, מדובר בחיסכון עצום! החלק העיקרי בתשלום עבור חידוש הפרקט על ידי אנשי מקצוע, הוא עבור כוח האדם והעבודה. מכונות הליטוש והחומרים מהווים חלק קטן יחסית מהעלויות. לכן אם בחרת לחדש בעצמך את הפרקט או הדק, על ידי שכירת מכונות ליטוש ורכישת חומרים, ניתן לחסוך כסף רב.

בנוסף, עץ הוא חומר גלם מופלא שנוח מאוד לעבוד איתו, קל לעיבוד ומאוד סלחני(בפרט דק). הסיכוי לטעויות אנוש שלא ניתן לתקן הוא קטן – ואם השכרת מכונות מגל ליטוש, 

 

תוכל/י לקבל תמיכה בתקלות בוואטסאפ 24/7 גם בסופ"ש, כך שתמיד ניתן להתייעץ איתנו ולקבל סיוע.1.    איזה מכונה אני צריך

 

 • כמו כן תהליך הליטוש הוא תהליך מהנה ופשוט אשר מעניק סיפוק רב, גם עבור אנשים בעלי חוש טכני מינימלי וללא צורך במאמץ פיזי גדול. לכן, אנחנו בחברת 'גל ליטוש' ממליצים בדרך כלל ללקוחות אשר מבקשים לחדש משטחים קטנים יחסית (דק, חדרים בבית פרטי וכו') לשכור מלטשות ולבצע את החידוש בעצמם (חידוש פרקט או דק DIY).

מה הציוד והחומרים שבהם נעשה שימוש במהלך החידוש?

לחידוש הפרקט או הדק, נצטרך לעשות שימוש לפחות בשתי סוגי מכונות לשיוף המשטח מכונת הסרט PROFIT  ובאזור הקצוות, הפינות והמדרגות מתאימה מכונה שנקראת FLIP. לאנשי DIY ברמה מתקדמת ולהשגת הגימור המושלם, אפשר לסיים בשיוף עדין בעזרת אחת משתי המכונות SINGLE או TRIO, אך זה לא חובה ואופציונלי בלבד.

בנוסף למכונות אפשר להזמין אצלנו את מוצרי הגימור לפי דרישתכם, שמנים, שמנים עם גוון, לכות לפרקט, ברמות ברק שונות עם תקנים ואישורים מיוחדים וכמובן יעוץ טכני עשיר מצוות המומחים של  'גל ליטוש'. כל מוצרי הגימור אצלנוהמסופקים מגיעים היישר מחברת Berger-seidle הגרמנית, המייצרת את חומרי החידוש והגימור הטובים ביותר בענף הפרקט.

לנבחרת מכונות הליטוש שלנו להשכרה לחץ כאן

תהליך חידוש הפרקט DIY

תהליך החידוש לרוב יכלול את השלבים הבאים:

 • תחילה נפנה וננקה את המשטח מחפצים ונשאב אותו, בדק נעבור קצת על ברגים ונחזק או נחליף לוחות אם יש צרך
 • לאחר מכן נתחיל לשייף את המשטח בעזרת אחת משתי מכונת הסרט
 •  HUMMEL או PROFIT =>שתי המכונות עושות את אותה הפעולה, ההבדל העיקרי בינהן הוא ההספק! HUMMEL תתאים לכל משטח גדול או קטן אולם כבדה יותר, לעומתה הפרופיט מאד קלה ופשוטה לתפעול ומשמשת בעיקר לשיוף משטחים קטנים יותר (נניח פחות מ 70 מ"ר) <= כאמור נתחיל ביישור המשטח והסרת הגימור הישן עם כיוון סיבי העץ בנייר עם מספר גרעין גס 40# או נייר גרעין בינוני 60# (שווה תחילה לבדוק אם #60 יספיק)
 • לאחר מכן נשלים את השיוף עם מכונת ה-  FLIP   בעזרת דיסקיות שיוף (נשתמש באותו מספר גרעין שהשתמשנו למשטח!!) בכל האזור הקצוות, הפינות ובכל אזור שמכונת הסרט לא הגיעה אליו. 
 • לאחר שסיימנו לשייף כל המשטח וכל הקצוות, רצוי לשאוב בעזרת שואב אבק את שרידי גרגיר השיוף מהרצפה ולחזור שוב על הפעולות(שיוף משטח ושיוף קצוות) באותו האופן רק הפעם עם מספר גרעין עדין יותר, למשל  בנייר עם גרעין  80# (בפרקט לעיתים יש לחזור פעם שלישית גם עם  100#

טיפ חשוב! : בכל טיפול במשטח יש לבצע את אותו הטיפול ובאותו מספר גרעין גם בקצוות!

 • השאלה באיזה מספר גרעין לסיים שיוף רצפת עץ? תלויה בד"כ בסוג הגימור המבוקש! לדוגמה: ברצפות דק אנחנו נסיים בדרך כלל בגרעין 80# בין אם מדובר בשמן שקוף או מגוון, גם בפרקט או רצפת גלריה שנרצה לצבוע בלכה מים יספיק סיום בנייר 80# או מקסימום. 100#בפרקט שנרצה למרוח עליו שמן שקוף נדרש לסיים עם גרעין 100#. צביעה בשמן  מגוון דורשת סיום ב- 120#. חשוב! אין לדלג על מספרי גרעין! לדוגמה אם יש לסיים ב 120# יש לבצע 60# 80# 100# ורק אז 120#!! כמובן גם במשטח וגם בקצוות!
 • לתוצאת שיוף טובה מומלצת שאיבת אבק בין כל שלב בעבודה ובין כל מעבר ועליה במספר גרעין
 • לאחר השיוף, המשטח נשאב מאבק ולכלוך ומוכן לגימור
 • את הגימור יש לבצע על פי הוראות יצרן ובהתאם לגליון הטכני של אותו המוצר.
אפשר לשלוח לנו תמונות בוואטסאפ לפי התקדמות העבודה של שיוף רצפת העץ ונשתדל לסייע לך בטיפים ומידע 

 כמויות משוערות הנדרשות בכל הזמנת השכרה:

לליטוש יש להזמין עבור כל 50מ"ר רצפת עץ לפחות: 4 סרטי ליטוש (מכל סוג גרעין) למכונות סרט ו 10 דיסקיות ליטוש (מכל סוג גרעין) למכונת קצוות. מומלץ להצטייד תמיד ביותר חומרי ליטוש, את מה שלא תעשו בו שימוש, אנחנו נקבל בחזרה!

ליישום לכה יש להזמין לכל 50 מ"ר רצפה, לפחות 5 ליטר לכה! או במילים אחרות, כל ליטר לכה מכסה שטח של כ- 10 מ"ר (3 שכבות יש להכפיל ב 3) ליישום שמן לפרקט באותו גודל משטח נסתפק ב 3 ליטר בלבד במילים אחרות ליטר שמן (שקוף או מגוון) מכסה כ- 20 מ"ר פרקט (בפרקט מספיק שכבת שמן אחת)

ולרצפת דק ליטר שמן אחד יכסה כ 20 מ"ר בכל שכבה.(רצוי 2 שכבות)

אז לסיכום, מדוע כדאי לשכור מכונות ליטוש פרקט מחברת 'גל ליטוש' ולחדש בעצמכם?

 • הדרכה וייעוץ אישי לפני איסוף המכונה והסבר על התהליך
 • ציוד חדשני ויעיל, המתוחזק ברמה גבוהה
 • מכונות קלות משקל עם טכנולוגיית איסוף אבק
 • ניירות ליטוש מקוריים המתאימים לסוג העבודה
 • שעות איסוף והחזרה נוחות וגמישות
 • מכונות הניתנות לטעינה ופריקה ברכב הפרטי
 • טלפון זמין 24/7 למענה עבור כל תקלה טכנית
 • מוצרי גימור וצביעה לפרקט ולדק כולל למילוי חריצים,
 • עזרים נלווים וכלים:רולרים, מברשות ומגשי צביעה, מסקנטייפ ערדליים, בקיצור כל מה שאתה צריך כדי לחדש את הפרקט או הדק בעצמך.
 • אפשרות למשלוח המכונות ואיסופן בבית הלקוח (בתשלום נוסף ובתאום מראש!)
 • חבילת ה-DIY המושלמת לחידוש פרקט במתכונת One Stop Shop

מחירון 2024 השכרת מכונות ליטוש לדק

 
 
מכונה / שימושים שיוף דק שיוף פרקט שיוף גס שיוף בינוני שיוף עדין מדרגות וקצוות שאיבת אבק מובנית קלות תפעול משטחים גדולים >100 מ"ר
HUMMEL ⚠️ -- ⚠️
PROFIT ⚠️ -- ⚠️
FLIP ⚠️
TRIO -- ⚠️ --
SINGLE -- -- -- ⚠️

✓ מתאים לשימוש ⚠️ לשימוש מוגבל -- לא מתאים לשימוש

אם גם את מעוניינים לשכור מאתנו מכונות ליטוש עבור הפרקט ולבצע את החידוש בכוחות עצמכם, לחסוך כסף רב ולהנות מסיפוק של עבודה בידיים, צרו קשר עוד היום עם חברת גל ליטוש ואנחנו נסייע לכם לכל אורך התהליך.

 

נגישות

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
הי, איך תרצה שנעזור?